Aktualności‎ > ‎

Kolejne prace nad nową odsłoną strony MagisuPT ukończone

opublikowane: 27 lis 2010, 08:52 przez magis magis   [ zaktualizowane 27 lis 2010, 09:18 ]
Jak zapewne zauważyliście na stronie pojawił się "Chat", czy tam jak kto woli inaczej: "Shoutbox"... wydaje mi się, że jest to przydatne narzędzie, bo do tej pory nie można było nigdzie na stronie dodać jakiegoś komentarza, sugestii czy też po prostu pytania na jakiś temat.

Oprócz Shoutbox'a strona została wzbogacona o formularz subskrypcyjny (co prawda zaparkowana w innym miejscu, ale Witryny Google nie umożliwiają korzystania z języka php, który w tym przypadku był wg mnie koniecznością ;).

Informacje na stronie oczywiście zawsze będą się pojawiały z kilkudniowym wyprzedzeniem
(plan piątku już od jakiegoś czasu pojawia się na stronie najpóźniej w środę wieczorem),
ale jeśli uważasz, że lepszą, szybszą drogą powiadomienia Ciebie o spotkaniu, akcji, wyjeździe, itd.
będzie wiadomość e-mail, nk, facebook, gg czy też sms
to wypełnij formularz znajdujący się pod linkiem: http://www.magispt.yoyo.pl/powiadomienia/index.php

Z czasem na stronie pojawi się nowy artykuł w dziale "Co to jest MAGIS?", w którym będzie opisane nie tylko jak powstał i rozwijał się Magis w skali ogólnopolskiej, ale jak to było w naszym mieście, Piotrkowie Trybunalskim.
Niby wszystko przecież wszystko wiedzą, ale ciekawe ile osób, wie, że wczoraj (26.11.2010) MagisPT obchodził 4. urodziny :)

Komentarze dotyczące wyglądu strony i przede wszystkim treści są jak najbardziej mile widziane tym bardziej, że chat/shoutbox już jest oraz, że znaczek "beta-pół" (o którym wspominałem w pierwszym newsie na tej tablicy ogłoszeń) zniknął na rzecz "beta-ćwierć" xD

Comments