Aktualności‎ > ‎

Święta Lipka 2011

opublikowane: 26 gru 2010, 12:33 przez magis magis
Nieuchronnie zbliża czas ferii zimowych, a w związku z tym jedna z najbardziej oczekiwanych chwil tej zimy :), a mianowicie rekolekcje zimowe...


W tym roku (szkolnym :) do Świętej Lipki w dniach 15-19.01.2011 zjedzie się tylko część Magisu "Północ", tzn. Piotrków Trybunalski, Gdynia i Gdańsk (bez Szczecina i Warszawy).
Kto był na jakimkolwiek magisowym wyjeździe ten wie, że ten kto nie pojedzie do Świętej Lipki ten nie zrobi dobrze i na pewno będzie żałował :)

Dokładne godziny wyjazdu i przyjazdu, a także miejsce wyjazdu nie jest jeszcze znane. Informacja 'kiedy' i 'gdzie' z pewnością pojawi się na stronie internetowej od razu po ustaleniu szczegółów.
W tej chwili wiadomo jedynie tyle, że najprawdopodobniej pojedziemy wynajętym busem.


I teraz dwie, dość istotne sprawy...:

  • Koszt rekolekcji zimowych to 110zł
(Co prawda nie jest w tej kwocie wliczona opłata za przejazd, ale podejmowane są wszelkie możliwe działania, aby koszt transportu na jednego uczestnika wynosił jeśli nie 0zł, to najmniej jak to możliwe.)
  • Zapisy nieodwołalnie, ostatecznie,itd. do piątku po powrocie do szkoły, czyli do 7.01.2010.
(Przy czym pożądana jest sytuacja, aby z zapisywaniem się na ten wyjazd nie zwlekać, nie odkładać na ostatnią chwilę, lecz aby dopełnić "formalności" jak najszybciej :)
Comments